2020-10-20 09:08:31

KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z COVID 19

SZANOWNI PAŃSTWO!
      
W związku z rosnącym zagrożeniem COVID 19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów i całego naszego zespołu, do odwołania ograniczamy możliwość osobistego załatwiania spraw w naszej siedzibie w Poznaniu oraz w Biurach Obsługi Klienta w Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu.
Wszystkich Państwa prosimy o kontaktowanie się z nami przede wszystkim przy pomocy poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Istnieje również możliwość spotkania się z nami w formule video konferencji.
W przypadku konieczności przekazania nam pisma w postaci tradycyjnej prosimy o korzystanie ze skrzynek administracyjnych znajdujących się na nieruchomościach.
Informujemy także, że z tych samych powodów nasi zarządcy nieruchomości w trakcie systematycznych wizyt kontrolnych na nieruchomościach unikać będą zbliżania się do innych osób. Tylko w uzasadnionych przypadkach dopuszczamy możliwość spotkań z pojedynczymi osobami i wyłącznie na terenie zewnętrznym, z zachowaniem dystansu i przy przestrzeganiu obowiązku noszenia maski zakrywającej usta i nos.
Zmiany powyższe mają na celu ograniczenie możliwości wzajemnego zakażania się w trakcie wykonywania przez nas obowiązków zarządcy nieruchomości.
W sytuacji realnego zagrożenia Państwa i naszego zespołu, za priorytet uznajemy Państwa i nasze zdrowie, bezpieczeństwo eksploatacji Państwa nieruchomości oraz zachowanie ciągłości usługi zarządzania Państwa nieruchomością. 
 
ZARZĄD WZN

Jesteśmy dla Ciebie!

logo_test


Aktualności

2021-02-20 15:24:35
Epidemia wymusza akceptację nowych metod i organizacji pracy każdego zarządcy nieruchomości. Do takich właśnie należy organizacja rocznych zebrań sprawozdawczych w formule online.
Cieszymy się, że nasza propozycja organizowania zebrań w ten sposób spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem naszych Klientów, członków wspólnot mieszkaniowych.
2021-01-14 11:59:16
W związku z intensywnymi opadami śniegu w ostatnich dniach, przypominamy, że odśnieżanie ciągów komunikacyjnych pieszych odbywa się po ustaniu opadów ciągłych.
2020-12-19 13:56:12
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia nasze biura będą nieczynne.
W sytuacjach awaryjnych prosimy o kontakt z pogotowiami technicznymi, których numery telefonów znajdują się na tablicach informacyjnych w klatkach schodowych.
Wszystkim Państwu życzymy życzymy zdrowia, odpoczynku, spokoju, pogody ducha i wszystkiego co najlepsze w zbliżąjącym się roku 2021.
Pozdrawiamy serdecznie
Zespół WZN
2020-10-31 13:51:50
Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na stanowisko asystenta zarządcy nieruchomości we Wrocławiu została zakończona.
Wszystkim kandydatom bardzo dziękujemy.
Zespoł WZN

Strona 1 z 18 > >>