2021-02-20 15:24:35

Zebrania online nową jakością zarządzania nieruchomościami?

Epidemia wymusza akceptację nowych metod i organizacji pracy każdego zarządcy nieruchomości. Do takich właśnie należy organizacja rocznych zebrań sprawozdawczych w formule online.
Cieszymy się, że nasza propozycja organizowania zebrań w ten sposób spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem naszych Klientów, członków wspólnot mieszkaniowych. Około ¼ zebrań już za nami, wszystkie przebiegały bardzo sprawnie, jak dotąd łącza internetowe nasze i naszych Klientów nie sprawiały problemów. Frekwencja w żaden sposób nie odbiega wprawdzie od danych z lat poprzednich i niestety nadal jest niska, ale pewnego rodzaju „reżim” przebiegu zebrania, w którym z przyczyn technicznych tylko jedna osoba może zabierać głos w danym czasie, powoduje, że zebrania mają bardzo merytoryczny przebieg. Aplikacja, którą wykorzystujemy do zebrań, Microsoft Teams, doskonale się spisuje. Nawet realizacja kilku zebrań jednocześnie, z jednego biura, nie stanowi dla niej żadnego problemu. Gdy pomysł powstał, przeszkodą wydały nam się generowane przez ten system bardzo długie i skomplikowane linki do spotkań, które nie nadawały się do pisemnego zawiadomienia o zebraniu. Szybko jedna znaleźliśmy proste i jak się okazało, bardzo skuteczne i wygodnie dla Klientów rozwiązanie.
Nasz zespół, pracując od niemal roku w systemie „hybrydowym”, czyli częściowo w biurze, częściowo zdalnie z domów, a nawet bardzo często z naszych samochodów podczas wizyt na nieruchomościach, dochodzi do wniosku, że ten model pracy tak dobrze się sprawdził, że prawdopodobnie przy nim pozostaniemy na zawsze. I podobnie nasi Klienci, uczestnicy zebrań online, wyrażają już pogląd, że należy przy takim rozwiązaniu pozostać, niezależnie od epidemii. Okazuje się ono bowiem nie tylko skuteczne, ale również bardzo wygodne.

Jesteśmy dla Ciebie!

logo_test


Aktualności

2021-02-20 15:24:35
Epidemia wymusza akceptację nowych metod i organizacji pracy każdego zarządcy nieruchomości. Do takich właśnie należy organizacja rocznych zebrań sprawozdawczych w formule online.
Cieszymy się, że nasza propozycja organizowania zebrań w ten sposób spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem naszych Klientów, członków wspólnot mieszkaniowych.
2021-01-14 11:59:16
W związku z intensywnymi opadami śniegu w ostatnich dniach, przypominamy, że odśnieżanie ciągów komunikacyjnych pieszych odbywa się po ustaniu opadów ciągłych.
2020-12-19 13:56:12
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia nasze biura będą nieczynne.
W sytuacjach awaryjnych prosimy o kontakt z pogotowiami technicznymi, których numery telefonów znajdują się na tablicach informacyjnych w klatkach schodowych.
Wszystkim Państwu życzymy życzymy zdrowia, odpoczynku, spokoju, pogody ducha i wszystkiego co najlepsze w zbliżąjącym się roku 2021.
Pozdrawiamy serdecznie
Zespół WZN
2020-10-31 13:51:50
Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na stanowisko asystenta zarządcy nieruchomości we Wrocławiu została zakończona.
Wszystkim kandydatom bardzo dziękujemy.
Zespoł WZN

Strona 1 z 18 > >>