2021-02-20 15:24:35

Zebrania online nową jakością zarządzania nieruchomościami?

Epidemia wymusza akceptację nowych metod i organizacji pracy każdego zarządcy nieruchomości. Do takich właśnie należy organizacja rocznych zebrań sprawozdawczych w formule online.
Cieszymy się, że nasza propozycja organizowania zebrań w ten sposób spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem naszych Klientów, członków wspólnot mieszkaniowych. Około ¼ zebrań już za nami, wszystkie przebiegały bardzo sprawnie, jak dotąd łącza internetowe nasze i naszych Klientów nie sprawiały problemów. Frekwencja w żaden sposób nie odbiega wprawdzie od danych z lat poprzednich i niestety nadal jest niska, ale pewnego rodzaju „reżim” przebiegu zebrania, w którym z przyczyn technicznych tylko jedna osoba może zabierać głos w danym czasie, powoduje, że zebrania mają bardzo merytoryczny przebieg. Aplikacja, którą wykorzystujemy do zebrań, Microsoft Teams, doskonale się spisuje. Nawet realizacja kilku zebrań jednocześnie, z jednego biura, nie stanowi dla niej żadnego problemu. Gdy pomysł powstał, przeszkodą wydały nam się generowane przez ten system bardzo długie i skomplikowane linki do spotkań, które nie nadawały się do pisemnego zawiadomienia o zebraniu. Szybko jedna znaleźliśmy proste i jak się okazało, bardzo skuteczne i wygodnie dla Klientów rozwiązanie.
Nasz zespół, pracując od niemal roku w systemie „hybrydowym”, czyli częściowo w biurze, częściowo zdalnie z domów, a nawet bardzo często z naszych samochodów podczas wizyt na nieruchomościach, dochodzi do wniosku, że ten model pracy tak dobrze się sprawdził, że prawdopodobnie przy nim pozostaniemy na zawsze. I podobnie nasi Klienci, uczestnicy zebrań online, wyrażają już pogląd, że należy przy takim rozwiązaniu pozostać, niezależnie od epidemii. Okazuje się ono bowiem nie tylko skuteczne, ale również bardzo wygodne.

Jesteśmy dla Ciebie!

logo_test


Aktualności

2021-06-15 10:16:49
Kontynuujemy rekrutacje na stanowiska:


Aplikacje prosimy przysyłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres praca@wzn.pl
2021-06-02 14:34:07
Po nowelizacji przepisów Kodeksu Drogowego hulajnogi elektryczne są traktowane jako pojazd, a nie pieszy. Zasady dotyczące poruszania się po strefach zamieszkania:
2021-02-20 15:24:35
Epidemia wymusza akceptację nowych metod i organizacji pracy każdego zarządcy nieruchomości. Do takich właśnie należy organizacja rocznych zebrań sprawozdawczych w formule online.
Cieszymy się, że nasza propozycja organizowania zebrań w ten sposób spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem naszych Klientów, członków wspólnot mieszkaniowych.
2021-01-14 11:59:16
W związku z intensywnymi opadami śniegu w ostatnich dniach, przypominamy, że odśnieżanie ciągów komunikacyjnych pieszych odbywa się po ustaniu opadów ciągłych.

Strona 1 z 19 > >>